Ubytování

Můžete se ubytovat v jednom ze sedmácti pokojů. Koncept penzionu jsme se snažili propojit s naší firmou, proto každý pokoj nese název a je designován ve stylu jednotlivé země, ze které pochází zrnka kávy. Každý pobyt pro Vás může být jedinečný, jelikož se místnosti liší taky ve vybraných barvách a doplňcích. Kdo by si například nechtěl užít pobyt v Kolumbii s ochutnávkou pravé kolumbijské kávy? Pokud se ubytujete na více než 5 nocí, čerstvě praženou zrnkovou kávu dané země si navíc odnesete domů také jako dárek. V celém penzionu je bezplatné připojení k Wi-Fi.

Pro všechny hosty je neomezená konzumace kávy během pobytu zdarma.

V přízemí se nachází společná kuchyňka pro všechny hosty.

Jak probíhá ubytování

Po vytvoření rezervace Vám přijde e-mail s potvrzením Vaší rezervace a voucherem.

Pomocí kódu se dostanete do budovy penzionu, schránky se svým klíčem, garáže (kolárny) a bočního vchodu (vinného sklepu).

Snídaně

Své ráno u nás můžete odstartovat bohatou snídaní formou bufetu, ze které si vybere opravdu každý. Regionální pečivo nám dováží nedaleká pekárna každý den, aby bylo pořád čerstvé. Ke snídaní podáváme například míchanými vajíčky, párečky, uzeninami, sýry a zeleninou. Na své si přijdou také milovníci sladkého. Máme navíc vždy čerstvé ovoce, několik druhů marmelád, cereálie i jogurty. Samozřejmě nechybí naše káva, čaje a dva druhy džusů.

Snídaně se podávají v přízemí v čase:
8:00 – 9:30

Parkování

V areálu penzionu se nachází parkoviště pro hosty. Parkování je zdarma. Pro každý pokoj je vyhrazeno jedno parkovací stání.

Kolárna (garáž)

Pro úschovu Vašich kol můžete využít garáž, která se nachází hned u parkoviště. Dostanete se do ní pomocí kódu, který obdržíte před příjezdem po splnění výše uvedených podmínek.

Čísla u názvů pokojů odpovídají původnímu číslování pokojů.

Klikněte na patro pro zobrazení půdorysu

PenzionMoravská Oáza áza KOLÁRNA VINNÝ SKLEP

Pokoje

1. Kuba

2. Kostarika

3. Kongo

4. Honduras

5. Kolumbie

6. Peru

7. Brazílie

8. Panama

9. Dominikánská republika

10. Guatemala

11. Papua-Nová Guinea

12. Salvador

13. Mexiko

14. Etiopie

15. Keňa

16. Tanzánie

17. Uganda